"День перемоги"

Місце проведення заходу:
Ропчанський НВК
Опис:

Нелегке наше сьогодення не може заступити радості приходу весни, а разом з нею і Дня Перемоги. Цей день залишиться для нас завжди затьмареним від гіркоти втрат і осяяний сонцем Перемоги. Його наближували, як могли, люди, котрим було дуже нелегко в ті воєнні літа і яким найважче сьогодні. У довічному боргу наше покоління і перед тими ветеранами війни, кому пощастило пройти через чорнило битв і дожити до світлого Дня Перемоги.

Напередодні Дня Перемоги, вшановуючи пам'ять героїв Великої Вітчизняної війни, у школі відбулися традиційні заходи, присвячені перемозі у війні.

8 травня відбулися уроки мужності присвячені пам'яті жертв Другої світової війни - це лише маленька часточка великої данини пошани полеглим. Під час проведення заходів, в душевній розмові було відтворено спогади та особисті переживання про ті страшні дні. Учні 7-А класу разом із учнями 10-А класу підготували виховну годину «Ми памятаємо», на якій нагадали всім про важкі часи війни, про незабутній подвиг солдат, які ціною свого життя врятували світ від фашизму, про нелегке життя в тилу.Учні 7-А класу прочитали свої вірші, присвячені 9 травня. Пройняті смутком вірші дали змогу учням поринути в важку епоху війни, а учні 10-А класу заспівали пісні та розповіли про свято. Також вчителями історії Божеску Діною Дмитрівною та Левицькою Альоною Іванівною була підготовлена коротка розповідь всім присутнім чому ми маємо відзначати цей день, а також показ відео-ролика до "Дня Перемоги."