Раді вітати на Бал-Карнавал

19 грудня в Ропчанському НВК, відбулося неймовірне свято "Раді вітати на Бал-Карнавал".

Учні 3-А і 3-Б класів, разом з вчительками Карлечук І.В. і Меглей А.П., відображали справжню історію карнавалу. На святі учні розказали історію виникнення Венеціанського карнавалу і його продовження до наших часів. Про справжній карнавал, нагадували прекрасні костюми учнів і вчительок. На карнавалі переважали: чарвоні і сині кольори. Актовий зал гармонював в кольорах з учнями. В кінці свята, учні виконували справжній вальс часів XIX століття. Глядачі були в справжньому захваті від карнавалу.