Підписатися на RSS

"День цивільного захисту"

/Files/images/IMG-48ae60fcdd6fe6e41a9e0ffadb3d8466-V.jpg
Організатор:
Дата початку:
17.05
Дата завершення:
17.05
Час початку:
10:30
Час завершення:
11:20
Місце проведення заходу:
Ропчанський НВК
Опис:

«День цивільного захисту»

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 17 травня у Ропчанському НВК відбувся День цивільного захисту.

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти , щоб захистити своє здоров'я та життя.

Вранці школярі зібрались на подвір’ї НВК на урочисту лінійку, де було оголошено план проведення Дня цивільного захисту.

На першому уроці у цікавій та змістовній формі класні керівники розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах; провели вікторини «Основи поведінки учнів у надзвичайних ситуаціях».

Протягом дня учні мали змогу ознайомитися із засобами захисту органів дихання та шкіри.

Медична сестра школи Томащук М.К. разом із вчителем Сан.підготовки Морараш В.В. та учнями старших класів школи продемонстрували надання першої медичної допомоги для дітей. Також провели комбіновану естафету з елементами виконання нормативів, контрольних завдань за програмою „Цивільний захист” та ввідну радіаційну небезпеку.

Завершальним етапом була евакуація школи, де учні і вчителі продемонстрували обізнаність і підготовку з цивільного захисту населення на випадок надзвичайних ситуацій.

День цивільного захисту під гаслом «Допомогти! Врятувати! Запобігти! Бути обізнаним!» проведено цікаво та повчально. Усі переконалися в тому, що отримані знання знадобляться у повсякденному житті.

/Files/images/IMG-6dd3d5932f6cf2609064d91217b3b01d-V.jpg

/Files/images/IMG-7c3804ef2c6c61725d5bc9c0e17a45f9-V.jpg