Підписатися на RSS

"Adio, drag Abecedar"

/Files/images/IMG-ce675f7ad037c49b3ae1ecce8d997461-V.jpg
Організатор:
Габля Олена Іллівна
Дата початку:
16.05
Дата завершення:
16.05
Час початку:
14:00
Час завершення:
14:45
Місце проведення заходу:
Ропчанський НВК
Опис:

16 травня 2019 року в Ропчанському НВК відбулося свято

"Adio, drag Abecedar"

Є святкових днів багато
На листах календаря,
А між ними наше свято –
„Вшанування букваря”.

Кажуть, великий шлях починається з маленького кроку. Свято Букваря увінчує цей, здавалося б, невеличкий, але дуже важливий крок у житті першокласників – освоєння Букваря. Відтепер ми вміємо читати та писати, і ніщо не зупинить нас у захоплюючій подорожі Країною Знань!

Свято Букваря – одне з найзворушливіших свят нашої школи. Це не лише прощання з першим підручником, який першокласники вже встигли полюбити, це демонстрація перших досягнень, сміливих кроків та творчих здобутків найменших учнів школи.

16 травня у НВК с.Ропча відбувся виховний захід «Adio, drag Abecedar». У 1-А класі (класовод Габля О.І.) учні продемонстрували знання віршів, скоромовок, співали пісні, танцювали. Прощалися з першою книгою «Буквариком».А також на свято були запрошені: педагогічні працівники школи, вихованці вчителя.

Цьогоріч це перше «прощання», але і перше «Привіт!» для малюків, які будуть робити все нові кроки до знань. Подібні дійства будуть відбуватись і в іншому першому класі. Тож бажаємо успіхів юним школярам в царині знань.

/Files/images/FB_IMG_1558015580567.jpg